Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

7 września 2007

.Hezekiah - I Predict A Riot


Muszę stwierdzić, że po Kempie jest to najbardziej wyczekiwana przeze mnie płyta. Dlaczego tak? Bowiem Hezekiah dał jeden z lepszych koncertów na całym festiwalu, co już wielokrotnie podkreślałam. Niesamowita charyzma, głos i umiejętności sprawiły, że przez 40 minut stałam jak zaczarowana. Występ na Kempie wspaniale uzupełniali Dave Ghetto i Mystic dzięki czemu stał się jeszcze ciekawszy i ujął moje gusta muzyczne.
Czy taka będzie też druga płyta Hezekiaha? To się dopiero okaże, bowiem już 18 września odbędzie się jej premiera. I Predict A Riot dostępne wcześniej w wersji promo dobrze rokuje, czego potwierdzeniem może być pierwszy singiel z albumu, w którym Hezekiah'a wspomaga Bilal (teledysku do tego numeru możecie zobaczyć na naszym blogu). Kawałek jest energiczny, powoduje uśmiech i nagły przypływ optymizmu, jak dla mnie rewelacja tych wakacji.
Co do samego krążka, to został on głownie wyprodukowany przez Oddisse, więc można się spodziewać na nim dźwięków rodem z płyt m.in. Kenn Starr'a choć jak wiadomo, niczego nie można być pewnym w stu procentach, bo wersja promo może się bardzo różnić od ostatecznego wydania.
Teraz trochę, o liście gości, na której czuć mocny powiew rodzimych stron artysty. Tak, tak głownie króluje Filadelfia. Hezekiah'a wspomagają m.in. Bilal, Jaguar Wright, Freeway czy Chief Kamachi.
Cóż pozostało więcej, jak czekać?TRACKLIST:

01. The Beginning (feat. Muhsinah)
02. Wild & Wreckless
03. If One Falls (feat. Eleon)
04. That Filling (feat. Freeway)
05. Looking Up (feat. Bilal)
06. Single Now
07. Lets Get Involved (feat. Jamal)
08. Bombs Over Here
09. Definition of a Bitch (Lude)
10. I See Yaw (feat. Jaguar Wright)
11. I.P.A.R. (Lude)
12. Moments In Sometime (feat. Aaron Livingston)
13. I Predict A Riot (feat. Keziah & E. Shon Burgundy)
14. Freak (Lude)
15. Gotta Love It (feat. Tarentz Moreese)
16. Ghetto People (feat. Richard Raw, Kamachi & State Stone)
17. Afro (Lude)
18. Muhsinah Outro

3 Comments:

Anonimowy said...

plytka fajna, ale w necie jest juz od miesiaca i moglibyscie napisac ze to promo co chwile ma wkurwiajace wstawki z jakas gadka ze to promo. elo!

margolcia said...

promo jak to promo w 98% ma wstawione gadki - jak dla mnie żadne zaskoczenie.

tendragon said...

jeszcze 10 dni...