Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

23 maja 2009

Beatbox Session 2009




Już 6 czerwca odbędzie się trzecia edycja wydarzenia muzycznego łączącego muzykę elektroniczną z beatboxem – Beatbox Session 2009, organizowanego przez Stowarzyszenie 16 Wersów. Podczas tegorocznej edycji Beatbox Session odbędą się warsztaty dla beatboxerów, beatboxowy jam uliczny oraz koncert finałowy w klubie Hydrozagadka, na którym usłyszeć będzie można m.in. światowej sławy dj'a drum and bassowego z Niemiec - Martsmana, a także zespół Me Myself And I. Odbędzie się również Bitwa Beatboxowa.
Beatbox Session 2009 jest kontynuacją dwóch poprzednich edycji projektu z 2008 roku – Winter Beatbox Session oraz Summer Beatbox Session. Ze względu na duże zainteresowanie poprzednimi edycjami, w tym roku doczekaliśmy się kolejnej, zrobionej na większą skalę.

KONCERT ULICZNY – JAM BEATBOXOWY
Pierwszą częścią tegorocznej edycji będzie uliczny koncert warszawskich beatboxerów, zorganizowany w okolicach Dworca Wileńskiego. Będzie to luźny jam muzyczny, który – z względu na miejsce – może przybrać niepowtarzalną formę. Zapraszamy już 30 maja.

WARSZTATY
Druga częścią tegorocznej edycji Beatbox Session będą warsztaty beatboxowe prowadzone przez Zgasa – dwukrotnego Mistrza Polski w beatboxie, członka jednego z najciekawszych projektów wokalnych Me, Myself And I. Uczestnicy warsztatów poznają tajniki sztuki tworzenia muzyki za pomocą aparatu mowy i będą doskonalić swoje umiejętności. Zdobędą również wiedzę z zakresu autopromocji w nowoczesnych mediach. Warsztaty odbędą się 6 czerwca w Domu Kultury Praga, są bezpłatne, a aby zapisać się na nie wystarczy jedynie wysłać zgłoszenie na mail warsztaty@16wersow.pl

KONCERT FINAŁOWY
Kulminacyjnym wydarzeniem Beatbox Session 2009 będzie koncert w klubie Hydrozagadka, który tradycyjnie rozpocznie się Bitwą Beatboxową – pojedynkami beatboxerów, w których orężem będą ich wokalne umiejętności. Zgłoszenia na bitwę należy wysyłać na mail: bitwa@16wersow.pl
Po bitwie odbędą się koncerty muzycznych gwiazd z zakresu drum’n’bassu oraz beatboxu. Pierwszą z nich jest utalentowany niemiecki producent i dj drum’n’bassowy – Martsman z Hospital Records.
Kolejnymi artystami, którzy wystąpią tego wieczoru w Hydrozagadce jest zespół Me My Self And I, będący zespołem wspomnianego wcześniej beatboxera Zgasa oraz dwójki wokalistów Magdaleny Pasierskiej i Michała Majerana. Tworzą oni na żywo muzykę pełną nietypowych dźwięków - Magda Pasierska odpowiada za wokal melodyczny, beatbox Zgasa nadaje rytm, a Michał Majeran swoim wokalem i efektami scala wszystko w harmonijna całość.
Trzecią atrakcją tej nocy będzie set DJa CLS (Hospital Records), a także występ łódzkiego duetu beatboxowego W2B. Duet stworzony jest przez dwóch utalentowanych beatboxerów Zoraka 3000 oraz Turiego. Każdy z nich w swojej muzycznej karierze może pochwalić się wieloma osiągnięciami i ciekawymi współpracami, jak np. z łódzkimi raperami O.S.T.R, Afrontami czy Michałem Urbaniakiem. Zorak 3000 jest aktualnym Mistrzem Polski w Beatboxie.
Koncert ten odbędzie się 6 czerwca w klubie Hydrozagadka, a wejście jest darmowe.

Więcej informacji o tej jak i o poprzednich edycjach Beatbox Session na www.myspace.com/beatboxsession


Koncert uliczny – jam beatboxowy

termin: 30.05.2009
godz.: 17.00 – 19.00
miejsce: okolice Dworca Wileńskiego
Warsztaty beatboxowe
termin: 06.06.2009
godz.: 12.00 - 16.00
miejsce: Dom Kultury Praga, ul. Dąbrowszczaków 2
udział darmowy (ograniczona liczba miejsc)
Koncert finałowy
termin: 06.06.2009
start: 21.00
miejsce: Klub Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
wejście darmowe

Impreza pod patronatem uknowhowwedo.com

0 Comments: