Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

30 kwietnia 2009

Zapomniane soundtracki cz. 6 - Money Talks OST


Money Talks (1997) u nas znana jako Kasamowa, to całkiem udana komedia sensacyjna opowiadająca o drobnym oszuście i uliczniku ( w tej roli niezastąpiony Chris Tucker) który zostaje przez przypadek przewożony z grożnym gangsterem. Gdy konwój zostaje zaatakowany a gangster uwolniony przez towarzyszy, główny bohater staje się poszukiwanym nr. 1 przez policję. Jedyną osobą która może mu pomóc jest znany, obracający się w kręgach hi-life dziennikarz telewizyjny (Charlie Sheen) który swoim wścibskim śledztwem poniekąd sam przyczynił się do kłopotów ściganego oszusta.
Gwiazdorskiej obsadzie filmu towarzyszy równie ciekawy soundtrack, obsadzony przez największe gwiazdy hip hopu i r`n`b drugiej połowy lat 90. Jest więc Lil` Kim na bicie przeżywającego wówczas chyba najlepszy okres Timbalanda, Puff Daddy i Black Rob, Naughty By Nature na featuringu z Next a także legendarny Barry White solo i w duecie z Faith Evans.
Największymi hitami z tego albumu pozostają jednak `Avenues` w wykonaniu Prasa, Ky-Mani i Refugee Allstars (będący nową wersją `Electric Avenues` Eddiego Granta ) i `Feel So Good` Ma$e`a oparty na samplu z `Hollywood Swingin` Kool & The Gang.

Więcej o soundtracku:
http://www.discogs.com/Various-Money-Talks-Soundtrack/release/1305460

Ma$e - Feel So Good
Załadowane przez: lilmarcus

0 Comments: