Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

7 marca 2009

Matka i syn
Wszystko zaczęło się około rok temu, kiedy syn zadzwonił do swojej matki i zaproponował nagranie wspólnego albumu. Trafił w dziesiątkę, ponieważ matka myślała dokładnie o tym samym co jej syn. Praca ruszyła pełną parą.

Jo Wilkinson - piosenkarka, związana z folkowym zespołem Grains Of Sand, wystąpiła na wielu albumach kalifornijskiego kolektywu Living Legends, matka

Eligh - producent, raper, ikona undergroundu, utalentowany rysownik, syn

Rok później,,, 10.03.20009 album On Sacred Ground trafi na sklepowe półki. Na krążku 12 utworów, gościnnie występują : Slug z Atmosphere, The Grouch oraz Pigeon John. On Sacred Ground to wyśmienite połączenie folku i hip-hopu, to album o miłości, sile, nadziei oraz pokoju. Sage Francis powiedział, że słuchając muzyki Eligh'a oraz Jo, nie wiesz czy chwycić się za ręce i tańczyć czy krzyczeć HO!! - i coś w tym jest.

Swój wkład w album mają również Robert Miranda (odpowiedzialny za partie gitary) oraz perkusista Ozomatli - Jiro Yamaguchi. Dodatkowo do albumu dołączona jest książeczka dla dzieci, zilustrowana przez Eligh'a. Don't sleep on It.


Eligh And Jo Wilkinson - On Sacred Ground
1. Poet Man
2. By And By (feat. The Grouch)
3. Honor Me (feat. Pigeon John)
4. The Prayer
5. Sara
6. Embrace
7. Starchild (feat. The Grouch)
8. Safe (feat. Pigeon John / Slug)
9. Ocean Of Love
10. Angels
11. Praises
12. Sacred Ground

0 Comments: