Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

19 lutego 2009

The Beatnuts, Tha Liks, Jeru The Damaja, Lords of The Underground, Paris odwołują swój wspólny koncert w Polsce!


W nocy z 18. na 19. lutego organizator europejskiego touru Check The Rhyme (Tha Liks, The Beatnuts, Jeru The Damaja, Lords of The Underground, Paris) poinformował, że artyści odmawiają przyjazdu do Polski na koncert w Warszawie. Argumentuje to m.in. ośnieżeniem polskich dróg oraz wcześniejszymi problemami technicznymi z autokarem, którym poruszała się ekipa na terenie Niemiec i którym miała przyjechać do Polski. Klub The Fresh zaproponował natychmiastową organizację transportu lotniczego dla wszystkich wykonawców, jednak propozycja ta nie została przyjęta.
“Mimo, że z naszej strony wszystkie warunki porozumienia zostały spełnione i mimo tego, że do ostatniej chwili dokładaliśmy wszelkich starań aby koncerty odbyły się jak zaplanowano, wszystkich rozczarowanych odwołaniem koncertu bardzo serdecznie przepraszamy” - komentuje sytuację przedstawiciel agencji Konkret Promo.
Bilety na koncert można zwracać w punktach, w których dokonano zakupu od piątku 20. lutego do niedzieli 15. marca. Osoby, które dokonały zakupu przez Internet, bilety zwrócić mogą w punkcie ich odbioru.
W związku z odwołaniem koncertu, klub The Fresh zaprasza na tradycyjną czwartkową imprezę pt. Czwartkowy Sex. Wstęp od godziny 19.00, w godzinach 21.00 - 2.00 darmowe piwo dla wszystkich. Za gramofonami niezawodny DJ.Noz.
Dla Panów, którzy okażą bilet na koncert, wstęp na imprezę Czwartkowy Sex gratis. Dla Pań, które okażą przy wejściu do klubu bilet na koncert, drink Blackberry Vodka mix gratis. Okazanie biletu podczas imprezy w żaden sposób nie zmniejsza możliwości żądania zwrotu pełnej kwoty na jaką opiewa bilet.
Więcej informacji o imprezie w klubie The Fresh znajdziecie na http://www.thefresh.pl

0 Comments: