Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

5 stycznia 2009

JazzUs, czyli dobry wajb made in Poland
Ostatnio miałem taki okres, że nie miałem ani czasu, ani ochoty żeby sprawdzać co dzieje się na muzycznym rynku. Gdy już coś wpadło w moje ręce raczej szybko szło w kąt. W końcu ktoś przełamał tę zlą passę, a był to kolektyw JazzUs, na który trafiłem całkiem przypadkowo. Co cieszy jeszcze bardziej - pochodzący z Polski. Mowa o czterech panach grających bardzo przyjemny hip-hop z jazz'owym feelingiem. W skład grupy wchodzą Exo- mc, Roux/Spliff- klaiwsze, Kasprini- bas, Stela- bębny. Ich utwory charakteryzuje pozytywny, energiczny wajb okraszony na prawdę dobry rapem od Exo. Kolega pisze ciekawe i oryginalne teksty, które wyrzuca z siebie z charakterystycznym flow, wpasowując się świetnie w ten jazzowy, bujający rytm. Chłopaki dopiero stawiają pierwsze kroki, do "Tańca z gwiazdami" pewnie jeszcze jakiś czas nikt ich nie zaprosi, ale mam ogromna nadzieję, że w końcu uda im sie wydać album, a i koncertować będą sporo. Tu również apel do ludzi zaangażowanych w organizację imprez, koncertów itd. - dajcie chłopakom rozbujać Waszą publikę. Póki co pozostaje nam sluchanie raptem kilku kawałków z ich myspace, co i tak okazuje się całkiem dobry lekarstwem na grypę...

http://www.myspace.com/myjazzus

2 Comments:

Anonimowy said...

exa można wcześniej było usłyszeć na singlu rap addix (kawałek żyję spox) i kawałku o... których produkcją zajął się soulpete, oba zajebiste są! ;)

Anonimowy said...

Haha świetni są żywi, energiczni. Z chęcią bym się wybrał na ich koncert :). Życzę im sukcesów i czekam na więcej materiału.