Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

9 stycznia 2009

Garść nieoficjalnych informacji.


Jak to zawsze bywa, wraz z początkiem roku pojawia się masę pogłosek dotyczących nowych wydawnictw. Niektóre z nich dochodzą do skutku, a inne stają się po prostu mitem i odchodzą w zapomnienie. Jedną z takich pogłosek jest nowy album El-P. El Producto zamierza "wypuścić" swoją kolejną płytę długogrającą w tym roku, jednak nie podaje szczegółów dotyczących daty. Wiadomo wstępnie, iż nowy krążek ma nosić nazwę "Hold This Piranha", jednak rok 2009 jest niezobowiązującym terminem. Jednak to nie koniec "Def Jux'owych" planów. Dizzee Rascal, raper z Londynu, który do tej pory słynął ze współpracy z label'em XL Recordings, zamierza wydać swoją 4 płytę długogrającą. Info o labelu, w którym zostanie wydana (bardzo prawdopodobne, iż będzie to właśnie Definitive Jux), dacie, oraz tytule jest jeszcze nieznane, możemy być bardziej pewni tego, iż ten materiał wyjdzie z tegoroczną datą, niż wspomniana wyżej "Hold This Piranha". Chodzą również pogłoski o nowym albumie reprezentanta Definitive Jux- Cage'a oraz RJD2, który swoją ostatnią płytę zatytułowaną "The Third Hand" wydał w XL Recordings. Te informacje są również niepewne, więc pozostaje nam czekać na więcej konkretnych informacji. Miejmy nadzieję, że nieoficjalne smaczki przerodzą się w pełni oficjalne info, którym będziemy mogli zaostrzyć swój muzyczny apetyt.

2 Comments:

gamp said...

mam nadzieje, ze jak rjd2 cos wyda to bedzie to przypominalo bardziej "dead ringer" niz "The Third Hand "(ktora w moim mniemaniu byla tragiczna).

Sibe said...

Tragiczna może zbyt mocne słowo, ale nie da się ukryć, że to co robił RJD2 na poprzednich produkcjach dawało większego kopa. Widać nie posłużyło mu wydanie albumu w innej wytwórni :)