Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

22 października 2008

Środowa noc z Necro


Środowy wieczór w klubie The Fresh, przyniósł niemałą dawkę adrenaliny i szaleństwa.
To właśnie 15.10 odbył się, w ramach trasy koncertowej The killing & fucking Tour 2008 koncert kontrowersyjnego rapera Necro.
W klubie zebrało się raptem około 50 osób. Jednak wydaje mi się, że żaden ze słuchaczy, nie pojawił się tam przypadkowo.
Mimo tak skromnej ilości przybyłych, występ można zaliczyć do bardzo udanych.
Necro razem z Mr. Hydem wykonał prawie wszystkie utwory, ze swojej ostatniej płyty zatytułowanej „Death Rap”.
Dodatkowo pojawiły się pojedyncze kawałki z albumów Gory Days, czy z The Sexorcist.
Ogólnym zaskoczeniem, był brak utworu „I need drugs”, z którego Necro, chyba znany jest najbardziej, w innych kręgach muzycznych (oprócz deathrapowych i hardcore’owych oczywiście).
Po chłopakach widać było, że dają z siebie wszystko. Interakcja z publicznością zdumiewała. Bawili się swoim show. Poza tym raper na samym początku koncertu, wspomniał, o swoich polskich korzeniach - publika była już jego.
Necro po koncercie chętnie rozdawał autografy, rozmawiał, czy pozował do zdjęć.
Mnie jako obserwatorowi podobał się najbardziej fakt, że nikt nie przyszedł tam przez pomyłkę, że każdy wiedział, kto występuje. Znał mniej lub bardziej jego twórczość i nie czuł się np. zgorszony. Wszyscy i wszystko było na swoim miejscu.
Mamy nadzieję, że Necro pojawi się jeszcze kiedyś w naszym rodzimym kraju i że, będzie mu dane zagrać dla większej liczby jego fanów (bo takich jest na pewno dużo więcej, niż ta garstka bawiąca się w ubiegłą środę w stolicy).

0 Comments: