Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

13 sierpnia 2008

.Damu The Fudgemunk- Overtime


O Damu The Fudgemunk pisaliśmy już jakiś czas temu przy okazji wydania jego płyty "Spare Time" (dostępnej w darmowej wersji), oraz krążka grupyY Society. Obie płyty cieszyły się sporym zainteresowaniem słuchaczy, a krążek Y Society można spokojnie zaliczyć do pierwszej dziesiątki najlepszych albumów wydanych w 2007 roku.
Jak się jednak okazuje, Damu czuje niedosyt i postanawia wypuścić kolejne darmowe wydawnictwo w tym roku. Overtime to kontynuacja Spare time utrzymana w identycznym stylu, na której znajdziecie remixy dobrze Wam znanych kawałkow m.in "LB", "What's next" czy niezwykle klimatyczny "Colorful Storms" (które na tym krążku, występują w wersjach instrumentalnych). Na płycie znajduje się też kilka nowych utworów, takich jak tytułowy "Overtime" czy mistrzowski "Summer 2004". Jedynymi trackami, na których usłyszycie wokal są: "How many of us" z Insight'em, oraz "Soul Brother Number 3", w którym wpleciony jest freestylem samego Damu. Jakby tego wszystkiego było mało, w ramach bonusu dorzucone są jeszcze dwa wideoklipy. Jeden z nich przedstawia Damu robiącego bity przed garstką przechodniów na Washington Square Park (poznajecie ten Sampel? Taaak, to stary dobry „Rhinestone Cowboy" z legendarnego krążka Madvillainy) , a drugi to klip do kawałka "Soul Brotha Number 3".
Myślę, że dalsze rozpisywanie się nie ma sensu gdyż każdy, kto chociażby zetknął się ze "Spare Time" sięgnie po tą płytę w ciemno.Jedyna rzeczą, jaka mnie zastanawia jest to, kiedy Damu wyda swój solowy album, który będzie można bez problemu dołączyć do swojej domowej kolekcji. No cóż...czekamy na dalsze pomysły tego wykonawcy.

Miłego słuchania.

TRACKLIST:

01. Overtime
02. Puttin' In Work
03. Pulse - (Official Mix)
04. What's Next (Early Mix)
05. Now Generation
06. Colorful Storms (Official Mix)
07. LB (Extended Mix)
08. Summer 2004
09. Paranoid Remix (Instrumental Version)
10. How Many Of Us (Extended Mix)
11. Soul Brother Number 3 (Damu's 3 a.m. Freestyle)
+ bonus video clips


Link do sprawdzenia


Damu The Fudgemunk- Soul Brother


Damu The Fudgemunk- Washington Square Park Beats

2 Comments:

margolcia said...

Gratuluje pierwszego posta ;)

Sibe said...

A dziękuje bardzo :*