Szukaj nas na:
Nasza grupa na last.fm My na Myspace My na Naszej Klasie

25 stycznia 2008

.Metro - Hands in Motion EP


Rzecz się stała niesłychana. Na blogu po raz drugi w całej historii jego istnienia pojawia się polski akcent. Szczerze to nie mogłam przejść obojętnie obok tej produkcji i nie napisać choćby jednego zdania o niej.
Mam tu na myśli producencką epkę Metro znanego m.in z ostatniej płyty Afrontów.
Na rynku ukazała się 18 stycznia nakładem Asfalt Records. Na całość składa się osiem utworów, w których pojawiają się takie postacie jak Wildchild i DJ Romes z legendarnego składu Lootpack, raper Abstract Rude mający na swoim koncie m.in. udział w grupie Haiku D'Etat, brytyjska grupa Skill Mega, ekipa Athletic Mic League, czy raper Jid Sames. Wszystko to uzupełniają polscy artyści tacy jak Fisz, OSTR z Afrontami czyli LWC oraz DJ'e Twister, Haem i BRK.
Na krążku słychać sample z takich klasyków jak KRS One- Sound of da police, czy INI - Step Up. Moim faworytem jest kawałek J.O.B. chyba głownie ze względu na tekst, ale nie pytajcie dlaczego :).
Polecam wszystkim, bo warto. Może zgrzeszę, ale jak na polską produkcję jest na serio dobra i warta zakupienia w formie cedeka lub winyla.
TRACKLIST:

01. Enter (instrumental)
02. Hands In Motion 1 (feat. Wildchild & DJ Romes)
03. I Write Raps (feat. Skill Mega & Jid Sames)
04. Big Fysh (feat. Fisz & DJ BRK)
05. Double Agent (feat. Abstract Rude & DJ Twister)
06. Hard Work (feat. Athletic Mic League & DJ Haem)
07. J.O.B. (feat. Skill Mega, LWC & DJ Haem)
08. Hands in Motion 2 (feat. Wildchild and DJ Romes)

2 Comments:

Sibe said...

Oj tak, kawałek J.O.B. niszczy ;) I wcale nie zgrzeszyłaś mówiąc, że warta zakupienia. Moje zamówienie już przyjęte do realizacji :)

Anonimowy said...

spoko ep-ka, w przeciwienstwie do okladki